loading...

سئو سایت به صورت حرفه ای

محتوای همیشه سبز چیست و چگونه می توانید از آن برای استراتژی بازاریابی محتوای خود استفاده کنید؟ به زبان ساده ، این محتوا است که از اهمیت بالایی برخوردار است ، از نظر زمان حساس نیست و مدتها پس از اولین انتشار ، ترافیک را ادامه می دهد. در زیر ، ما قالب هایی را ذکر کرده ایم که بهترین روش را برای تولید محتوا و اینکه چگونه می توانید برای کسب و کار خود کار کنید ، تکمیل می کنند.

محتوای همیشه سبز چیست؟

محتوای همیشه سبز محتوای بهینه سازی شده برای جستجو است که به طور مداوم مرتبط است و برای مدت طولانی برای خوانندگان "تازه" باقی می ماند - همانطور که از نام آن پیداست. ممکن است فکر کنید که تمام محتوای آنلاین پایدار است. به هر حال ، یک پست وبلاگ فقط پس از انتشار آن از بین نمی رود. اما محتوای همیشه سبز متفاوت است. این موضوع با گذشت زمان از زمان انتشار خود ، همچنان ادامه دارد و از زمان انتشار آن نیز مهم است.

محتوای همیشه سبز چیست و چگونه می توانید از آن برای استراتژی بازاریابی محتوای خود استفاده کنید؟ به زبان ساده ، این محتوا است که از اهمیت بالایی برخوردار است ، از نظر زمان حساس نیست و مدتها پس از اولین انتشار ، ترافیک را ادامه می دهد. در زیر ، ما قالب هایی را ذکر کرده ایم که بهترین روش را برای تولید محتوا و اینکه چگونه می توانید برای کسب و کار خود کار کنید ، تکمیل می کنند.

محتوای همیشه سبز چیست؟

محتوای همیشه سبز محتوای بهینه سازی شده برای جستجو است که به طور مداوم مرتبط است و برای مدت طولانی برای خوانندگان "تازه" باقی می ماند - همانطور که از نام آن پیداست. ممکن است فکر کنید که تمام محتوای آنلاین پایدار است. به هر حال ، یک پست وبلاگ فقط پس از انتشار آن از بین نمی رود. اما محتوای همیشه سبز متفاوت است. این موضوع با گذشت زمان از زمان انتشار خود ، همچنان ادامه دارد و از زمان انتشار آن نیز مهم است.

قالب های رایج همیشه سبز

در زیر چند قالب رایج همیشه سبز آورده شده است که می توانید ایجاد کنید:

 • لیست ها
 • نکات
 • نحوه محتوا
 • بررسی محصولات
 • (بعضی) فیلم ها

نوشتن در این قالب ها به طور خودکار قطعه شما را همیشه سبز نمی کند ، اما این نوع مطالب بیشتر از قالب های دیگر به نوشتن همیشه سبز وام می دهند. طول عمر فیلم های آموزشی ارائه دهنده اطلاعات مفید مانند نحوه تعویض لاستیک بیشتر از یک فیلم کم کاربرد است.

اکنون که برخی از قالب های اصلی ایجاد محتوای همیشه سبز را فهمیدید ، در اینجا نحوه استفاده از آنها در اینجا آورده شده است.

راه های تهیه مقاله یا وبلاگ همیشه سبز

 • به س questionsالات متداول کاربران / اشخاص خود پاسخ دهید
 • نکات مربوط به صنعت ، توضیحات یا مشاوره "چگونه" را ارائه دهید
 • مفاهیم رایج صنعت را که ممکن است برای خوانندگان گیج کننده باشد توضیح دهید

نمونه هایی از محتوای همیشه سبز

در اینجا چند نمونه خاص از مواردی که مقاله های همیشه سبز برای صنایع مختلف در نظر گرفته شده است آورده شده است:

 • راهنمای ضروری برای بازاریابی رسانه های اجتماعی - این می تواند دامنه محدودی داشته باشد و برای کسی که در توسعه و اجرای کمپین ها در رسانه های اجتماعی تازه وارد است بسیار ارزشمند است.
 • چگونه از یک توله سگ جدید مراقبت کنیم - حیوانات و اینترنت ترکیبی کاملاً قوی هستند اما قطعاتی از این دست برای صاحبان حیوانات خانگی جدید جالب و آموزنده است.
 • 10 راه برای لذت بردن از شکلات داغ - با ورود به ماه های سردتر ، وبلاگی مانند این می تواند باعث ایجاد ترافیک شود. پیچ و تاب های مربوط به آثار کلاسیک قدیمی می تواند یک نقطه شروع عالی برای یک مقاله همیشه سبز باشد.

مطمئناً ، برخی یا همه این مباحث مربوط به تجارت شما نخواهد بود. شما باید محتوایی ایجاد کنید که برای مخاطبان خاص شما ارزش ایجاد کند. قسمت دشوار محتوای همیشه سبز این است که اغلب محبوب ترین موضوعات صنعت قبلاً شاید حتی صدها بار پوشش داده شده است. در این حالت ، شما باید چرخش منحصر به فرد خود را به موضوع اضافه کنید یا کلمات کلیدی دنباله دار را جستجو کنید که دارای میزان مناسبی از ترافیک هستند اما رقابت آنچنانی ندارند. این باعث می شود محتوای شما از ارزش بیشتری برخوردار شود و احتمال دارد در نتایج موتور جستجو به سمت بالا حرکت کند.

محتوای همیشه سبز چیست

برای توضیح بیشتر محتوای همیشه سبز ، بیایید ببینیم که چیست.

برای روشن شدن بهتر نوع نوشتن "همیشه سبز" ، می توان بررسی کرد که انواع قطعه ها به طور همیشه سبز نیستند .

 • مقالات خبری
 • آمارها یا گزارش هایی که به سرعت از رده خارج می شوند
 • مقالات متمرکز بر فرهنگ پاپ یا روند فعلی هستند
 • روند فعلی لباس و مد

به یاد داشته باشید ، محتوای همیشه سبز تاریخ انقضا واقعی ندارد و ارزش خود را در طولانی مدت حفظ می کند ، بنابراین مقاله ای در مورد انتخابات ریاست جمهوری یا روند بازاریابی امسال ممکن است در حال حاضر محتوای پرطرفداری باشد اما به عنوان محتوای همیشه سبز باعث کاهش مصرف نخواهد شد.

نکاتی برای نوشتن محتوای همیشه سبز

اکنون که دانستید محتوای همیشه سبز به طور قطع چیست و نیست ، همراه با انواع قالب هایی که بهترین عملکرد را دارند ، در اینجا چند نکته خاص برای نوشتن محتوای همیشه سبز آورده شده است:

 1. کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید . ما به طور خلاصه قبلاً اشاره کردیم که کلمات کلیدی longtail ممکن است بهترین باشند. اگر افراد بدنبال آن موضوع نیستند ، ماندگارترین قطعه همیشه سبز نیز ارزش زیادی ندارد ، بنابراین تحقیق در مورد کلید واژه خود را انجام دهید .
 2. بهینه سازی برای سئو. وقتی کلمات کلیدی خود را پیدا کردید (هر قطعه یک کلمه) ، فراموش نکنید که از بهترین روشهای جستجوگرها برای بهینه سازی صفحه استفاده کنید. متن alt را به تصاویر اضافه کنید و کلمه کلیدی را در عنوان ، URL و در کپی متن قرار دهید - اما کلمات کلیدی خود را پر نکنید! شما همچنین باید مقالات مرتبط با همیشه سبز را با هم پیوند دهید تا رتبه بندی سئو را بهبود بخشید.
 3. برای مبتدیان بنویسید: شما ممکن است نیاز داشته باشید که تخصص خود را به اشتراک بگذارید ، اما این کار را به روشی انجام دهید که برای مبتدیان مناسب باشد. به احتمال زیاد کارشناسان در موضوعات گسترده جستجو نمی کنند و شما می خواهید محتوای همیشه سبز را برای مخاطبان گسترده و تکراری تولید کنید.
 4. از زبان بیش از حد فنی پرهیز کنید: در همان ردیف یادداشت قبلی ، مبتدیان اغلب زبان بیش از حد فنی را نمی فهمند ، بنابراین سعی کنید تا حد امکان از استفاده از آن خودداری کنید.
 5. استفاده مجدد از محتوای خود : وقتی محتوای بسیار خوبی ایجاد می کنید ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید آن را بچرخانید و از ایده های عالی خود در قالب های مختلف استفاده مجدد کنید. در اینجا چند ایده عالی برای ویرایشگران محتوای مشغول ارائه شده است.

محتوای همیشه سبز تنها راه موفقیت نیست

محتوای همیشه سبز عالی است ، اما فکر نکنید که هر آنچه ایجاد می کنید باید همیشه سبز باشد (یا باید باشد). قطعات به موقع و موضوعی نیز مهم هستند. این قطعات برای کمپین های بازاریابی کوتاه مدت بسیار مناسب هستند ، زمانی که می خواهید ترافیک زیادی ایجاد کنید و در مدت زمان کمی منجر شود. بهترین استراتژی بازاریابی محتوا شامل ترکیبی از پست های همیشه سبز و مقالات موضوعی بیشتر است.

محتوای همیشه سبز را در وبلاگ خود دفن نکنید

هنگامی که محتوای همیشه سبز خود را ایجاد کردید ، به سادگی آن را در وبلاگ خود دفن نکنید. اگر محتوای خود را منتشر کنید و "آن را تنظیم کنید و فراموش کنید" ، به نتایجی که انتظار دارید نخواهید رسید. در عوض ، شما باید تلاش کنید تا محتوای با ارزش همیشه سبز خود را برجسته کنید تا بلافاصله توسط بازدیدکنندگان سایت مشاهده و در دسترس باشد. به چند روش می توانید این کار را انجام دهید:

 • صفحات راهنمای آموزش را در وب سایت خود ایجاد کنید که برای مبتدیان صنعت هدف باشد و به مخاطبان خود کمک کنید تا سریع و آسان به مطالب نحوه و اصطلاحات شما اشاره کنند.
 • پست های وبلاگ همیشه سبز خود را در نوار کناری وبلاگ یا در یک بنر در صفحه اصلی خود برجسته کنید.
 • پست های برتر همیشه سبز وبلاگ خود را به صورت دوره ای (با به روزرسانی ، در صورت لزوم) برای نمایش کار خود برای بیشترین مخاطب ، دوباره اجرا کنید.
 • صفحه ای "از اینجا شروع کنید" در وب سایت خود ایجاد کنید که به افراد با محتوای آموزش اصول و ویژگی ها کمک کند.
 • یک کمپین رسانه های اجتماعی حول محتوای خود ، در همه شبکه های خود ایجاد کنید.

روش (های) فراخوانی که انتخاب می کنید به اندازه این واقعیت که مطالب را برجسته می کنید و بهترین فرصت را برای موفقیت به آنها می دهید مهم نیست.

به طور منظم محتوای همیشه سبز را به روز کنید

علاوه بر برجسته سازی مطالب خود ، باید از به روز بودن آنها نیز اطمینان حاصل کنید. اگرچه برای به روزرسانی محتوای همیشه سبز کار زیادی لازم نیست ، اما یافته های جدید ، مقالات جدیدی که می توانید به آنها پیوند دهید و سایر پیشرفت های جدید وجود دارد. علاوه بر این ، به روزرسانی محتوا و تاریخ انتشار آن می تواند به رتبه بندی سئو کمک کند. مطالعات موردی زیادی در مورد چگونگی به روزرسانی محتوای همیشه سبز می تواند رتبه بندی SEO را به سرعت بالا ببرد. وقتی محتوای خود را به روز کردید ، آن را طوری تبلیغ کنید که انگار یک قطعه جدید است.

هنگامی که محتوای خود را به روز کردید ، آن را طوری تبلیغ کنید که گویی محتوای جدیدی است. * تصویر از طریق SEO شناختی.

برای دیدن اینکه آیا محتوای شما با گذشت زمان در رتبه بندی جستجو کاهش یافته است و قطعاً باید به روز شود ، از ردیاب موقعیت های Ahrefs استفاده کنید . با استفاده از این ابزار می توانید خلاصه ایمیل هفتگی خود را بررسی کنید تا ببینید اگر می خواهید قطعات شما پیدا شود کدام یک از صفحات شما به تلاش بیشتری نیاز دارند. به یاد داشته باشید ، محتوای جدیدی دائماً در حال ایجاد است و برخی از آنها در رقابت برای همان کلمات کلیدی مورد نظر شما هستند. برای اینکه در سطح بالایی قرار بگیرید ، باید مطالب خود را تازه و جامع نگه دارید.

هنگام به روزرسانی محتوا ، عناصر زیر را بخاطر بسپارید:

 • مفید بودن (آیا کاربران می توانند بلافاصله اقدامی انجام دهند؟)
 • وضوح (آیا اصطلاحات گیج کننده ای وجود دارد؟ آیا قطعه منطقی جریان دارد؟)
 • لحن (آیا نوشتن شما دوستانه ، قابل دسترسی و پر از مشاوره تخصصی است؟)
 • اشتراک پذیری (آیا خوانندگان می توانند به راحتی از طریق اشتراک برنامه ها یا موارد دیگر محتوا را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند؟)

بیشتر ایده های همیشه سبز

هنوز مغز خود را برای برخی از قالب های همیشه سبز که برای کسب و کار شما مفید است ، جمع می کنید؟ در اینجا یک لیست جامع آورده شده است که می تواند کمک کند. هنگامی که گیر کردید به این لیست مراجعه کنید. ایجاد محتوای همیشه سبز باید یک هدف مداوم برای تجارت شما باشد ، بنابراین احتمالاً شما مدتی از بیشتر قالب ها استفاده خواهید کرد.

1. تحقیقات اصلی

2. مطالعات موردی موفق

3. مطالعات موردی "چه چیزی اشتباه بود"

4. نحوه کار برای مبتدیان

5. نحوه کار برای کاربران پیشرفته

6. چگونگی چک لیست

7. نحوه انتخاب بهترین محصول

8. چگونه می توان کاری را به مرور انجام داد

9. لیست منابع

10. بهترین لیست ابزارهای رایگان و پولی

11. بهترین کتابها برای یک هدف خاص

12. اشتباهات رایج در یک طاقچه / صنعت خاص

13. تاریخچه یک موضوع یا محصول

14. "عالی ترین" دور هم زدن

15. بهترین یا بدترین تمرین برای رسیدن به یک هدف خاص

16. واژه نامه کامل یک موضوع یا طاقچه خاص

17. هر آنچه باید درباره ____ بدانید.

دریابید که چگونه یک دیپلم حرفه ای در بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا یک استراتژی دیجیتالی موفق داشته باشید.

سوفیا مژگانی بازدید : 174 دوشنبه 17 شهريور 1399 زمان : 0:57
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 17
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 6
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7
 • بازدید ماه : 84
 • بازدید سال : 567
 • بازدید کلی : 2665
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی