loading...

سئو سایت به صورت حرفه ای

بازاریابی دیجیتال یک استراتژی است که بطور فزاینده ای توسط مشاغل با نرخ باورنکردنی به کار گرفته می شود. هر روز حدود دو میلیون پست بلاگ صدها میلیون بار در رسانه های اجتماعی منتشر می شود. پمپ کردن محتوای تازه تنها بخشی از نبرد است. اگر می خواهید نام تجاری شما رشد کند ، فکر و تلاش بسیار بیشتری طول می کشد.

ایستادن از جمعیت برای جلب توجه مصرف کنندگان بسیار مهم است. بهترین راه برای انجام این کار با ایجاد محتوا است که بسیار قابل تقسیم است. بیشتر سهام به معنای ترافیک بیشتر است که در انتهای روز خط پایین شما را لمس می کند.

بنابراین چگونه می توانید شانس خود را برای خاموش کردن محتوای اشتراکی افزایش دهید؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است.

بازاریابی دیجیتال یک استراتژی است که بطور فزاینده ای توسط مشاغل با نرخ باورنکردنی به کار گرفته می شود. هر روز حدود دو میلیون پست بلاگ صدها میلیون بار در رسانه های اجتماعی منتشر می شود. پمپ کردن محتوای تازه تنها بخشی از نبرد است. اگر می خواهید نام تجاری شما رشد کند ، فکر و تلاش بسیار بیشتری طول می کشد.

ایستادن از جمعیت برای جلب توجه مصرف کنندگان بسیار مهم است. بهترین راه برای انجام این کار با ایجاد محتوا است که بسیار قابل تقسیم است. بیشتر سهام به معنای ترافیک بیشتر است که در انتهای روز خط پایین شما را لمس می کند.

بنابراین چگونه می توانید شانس خود را برای خاموش کردن محتوای اشتراکی افزایش دهید؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است.

به آنچه در حال گذر است توجه کنید

به آنچه در حال گذر است توجه کنید

همه می خواهند یک پیشرو باشند اما هیچ مشکلی در پیروی از پیروزی وجود ندارد. محتوای مرسوم ، موضوعاتی را که افراد در حال حاضر در مورد آنها صحبت می کنند ، پوشش می دهد ، به دلیل ارتباط فوری آن ، به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته می شود. با ایجاد محتوا با محوریت این مباحث ، شما وارد بحث می شوید که توسط بسیاری از کاربران خوانده می شود ، که می توانند سهام ایجاد کنند.

چگونه می دانید روند چیست؟ وب سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک دارای بخش هایی هستند که به موضوعات گرایش اختصاص یافته است. این باعث می شود تا کاربران از مواردی که اخیراً در جریان است ، پیروی کنند. همچنین ابزارها و خدمات رسانه های اجتماعی برای خرید در دسترس هستند. این موارد مرتباً موضوعات مختلفی را نشان می دهند ، که روند افزایشی در کدام سیستم عامل ها به همراه تعداد سهام را نشان می دهد.

بازآفرینی رقابتی را انجام دهید

ممکن است کمی احساس سستی کند ، اما یکی از راه های ایجاد محتوای اشتراکی ، یادداشت کردن در مورد محتوای موفق منتشر شده توسط رقبا است. اگر آنها چیزی را پیدا کردند که عملکردی داشته باشد ، به احتمال زیاد یک واکنش مشابه از طرف مشتری شما خواهد داشت. هر آنچه مخاطبان آنها دوست دارند ، ممکن است شما را نیز دوست داشته باشد. پیگیری رقبای شما می تواند راهی عالی برای به دست آوردن بینش خریداران بالقوه باشد.

ردیابی رقبای شما لازم نیست وقت گیر باشد. لیستی از برترین ها ایجاد کنید و کانال های رسانه های اجتماعی آنها را زیر نظر بگیرید ، بنابراین از جایی که برای جلب توجه می جنگید آگاه هستید. به مطالبی که طی چند ماه گذشته منتشر کرده اند نگاهی بیندازید و به مباحث و انواع پست هایی که بیشترین جذب را از مشتریان دریافت کرده اند توجه کنید. آیا آنها فیلم ، لیست یا داستان هستند؟ اگر محتوای همیشه سبز وجود دارد که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده است ، در نظر بگیرید و ایده خود را در نظر بگیرید.

باعث می شود خوانندگان چیزی را احساس کنند

باعث می شود خوانندگان چیزی را احساس کنند

یکی از راههای دسترسی مردم برای به اشتراک گذاشتن محتوا ، کشیدن به سمت قلبشان است. بسیاری از داستان ها ، فیلم ها و تصاویری که ویروسی می شوند باعث شادی ، تعجب ، تحسین و رضایت می شوند. به طور معمول ، داستانهای مثبت بیشترین سهم را ایجاد می کنند. ایجاد محتوا که باعث یک عکس العمل عاطفی مانند خنده ، شادی ، حیرت یا فراخوانی برای اقدام می شود ، کاربران را ترغیب می کند تا این تجربه را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

با این وجود مراقب باشید هنگام انتشار مطالبی که ممکن است مردم را عصبانی کند. عصبانیت یک احساس قدرتمند است که ممکن است آنها را به افشای بی عدالتی سوق دهد ، اما اگر راهی برای پرداختن به آن و تبدیل انرژی مردم به یک عمل مولد ارائه ندهید ، می تواند احساس نارضایتی و اضطراب را برای شما به وجود آورد.

تعامل با جامعه

با پایگاه مشتری و جامعه صنعت خود فعال باشید. تعامل با آنها با مشارکت در بحث یا واکنش به اظهارنظرهای آنها می تواند در مورد هرگونه سؤال سوزانی که ممکن است داشته باشد به شما ایده می دهد.

پاسخ به ایمیل ، پست های وبلاگ ، موضوعات Reddit ، سوالات مربوط به رسانه های اجتماعی و سایت های پرسش و پاسخ مانند Quora می تواند انواع ایده ها را القا کند.

ایده های محتوا صرفاً با خواندن آنچه مردم برای گفتن دارند ، به دست شما می آیند. ممکن است درباره دیدگاههای دیگری که هنوز در نظر نگرفته اید بیاموزید. همیشه نظرات را بخوانید.

مانند تبلیغات صدا نکنید

اگر یک چیز وجود دارد که مردم بیش از حد آنلاین می بینند ، تبلیغات است. بسیاری از وب سایت ها بدون توقف تبلیغات کاربران را متوقف می کنند ، بنابراین محتوایی که ایجاد می کنید نباید مانند یک سطح فروش باشد. مردم می خواهند به جای اینکه چیزی فروخته شوند ، چیزی را از محتوا بدست آورند.

بدون اینکه صداپیشگی مانند یک فروشنده فروش شود ، می توانید برند خود را تبلیغ کنید . اطمینان حاصل کنید که مقادیر نام تجاری شما به محتوا گره خورده است ، اما به یاد داشته باشید چیزهایی را که مردم در واقع به آنها اهمیت می دهند منتشر کنید. روش های مختلف استفاده از محصول شما یا موارد متفاوتی از مزایای خدمات شما را به مردم نشان دهید.

با مطالب خود داستانی را بیان کنید

با مطالب خود داستانی را بیان کنید

قصه گویی مناسب می تواند زمینه ساز مطالب قانع کننده باشد و همین امر باعث می شود افراد بخواهند به اشتراک بگذارند. این امر می تواند مواردی را برای مخاطب شما قابل اعتماد کند ، به آنها اجازه می دهد خود را در موقعیتی که به آنها داده شده تصور کنند.

چگونه می توانید مطالبی را تهیه کنید که داستانی را برای مخاطبان خود بازگو می کند؟ این باید یک آغاز ، میانه و پایان روشن داشته باشد و آنها را در هر مرحله از راه راهنمایی کند. با توصیف مشکلی که اعضای مخاطب شما ممکن است تجربه کنند ، شروع کنید. در مرحله بعدی ، راه حل ارائه شده توسط محصول یا خدمات خود را ارائه دهید. سپس هنگام جمع آوری مطالب ، سعی کنید افراد را با استفاده از مراحل مورد نیاز برای رسیدن به آن راه حل ، انجام دهید.

نظرات مخاطبان خود را اعتبار دهید

کارشناسان صنعت سخت هسته ای احتمالاً در مورد موضوعات خاص نظرات ثابت قدم دارند و مشتاق ابراز آنها هستند. محتوا که نظر مخاطب را تأیید می کند ، به راحتی قابل تقسیم است زیرا افراد را با شواهدی از یک منبع معتبر ، یعنی شما ، اسلحه می کند که نظرات آنها صحیح است.

برای ایجاد این نوع محتوا ، باید درباره دوست داشتن و باورهای رایج بین مخاطبان خود فکر کنید. نکات گفتگو یا چیزهای بحث برانگیز را در مورد مردم پیدا کنید. اگر این مباحث مربوط به شغل یا سرگرمی های یک شخص باشد ، احتمالاً علاقه آنها را جلب می کند. بگذارید کسانی را که ممکن است بخواهند شما را نفی کنند ، تخفیف نگذاریم. اگر بخواهند نظر شما را نادرست بیان کنند ، ممکن است افراد محتوا را به اشتراک بگذارند.

Influencers صنعت مصاحبه

Influencers صنعت مصاحبه

محتوائی که از بینندگان تأثیرگذار در صنعت برخوردار باشد ، روشی فوق العاده برای ایجاد سهام است. نه تنها اعتبار محتوا و به رسمیت شناختن نام شما را می بخشد ، بلکه تأثیرگذار نیز احتمالاً محتوای آن را به مخاطبان گسترده خود منتقل می کند.

این می تواند باعث افزایش زیاد تعامل شود. همچنین مردم شما را به عنوان یک منبع قابل اعتماد از محتوا می بینند.

برای اشتراک گذاری محتوا انگیزه ارائه دهید

همه چیزهای رایگان را دوست دارند مهم نیست که این یک چیز جزئی مانند لیوان یا تی شرت باشد ، تا زمانی که قیمت فقط چند کلیک باشد ، ممکن است مردم در صورت قول گرفتن امکان پاداش ، مجبور به اشتراک گذاری مطالب شوند.

با ارائه هدایای هدیه ، بارگیری مجانی یا تخفیف رایگان ، به مخاطبان خود انگیزه دهید تا پیوند خود را گسترش دهند. هزینه برای شما حداقل است ، اما مزایای بالقوه بسیار زیاد است.

پیدا کردن آن را آسان کنید

پیدا کردن آن را آسان کنید

اهمیت کلمات کلیدی را فراموش نکنید. حتی اگر محتوایی را ایجاد کنید که به مکالمه گرایش کمک کند ، مردم باید بتوانند آن را پیدا کنند.

آیا محتوای شما از عباراتی استفاده می کند که افراد در یک نوار جستجو وارد می شوند؟ آیا موضوع با عنوان قابل تشخیص است؟ شما باید به افراد کمک کنید تا محتوای شما را پیدا کنند.

برای ارسال تصاویر مطمئن باشید

تصاویر توانایی جذب مقادیر زیاد ترافیک را دارند. به ویژه ، رسانه های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری تصویر محور هستند.

تحقیقات نشان می دهد پست های فیس بوک که حداقل یک تصویر را در بر می گیرند ، سه برابر بیشتر از محتوای متن ساده درگیر می شوند. اگر بتوانید تصاویری تولید کنید که به طور مستقیم با محتوای شما مرتبط باشد ، به خصوص اینفوگرافیک ، می تواند سهام های اضافی را درام کند

با سایر سایتها تیم شوید

اگر می توانید بهانه ای برای ایجاد محتوای متقاطع با مشاغل دیگری که رقیب مستقیمی نیست ، پیدا کنید ، شما یک رابطه متقابل با هم برقرار می کنید و سهام را بیرون می کشید.

بگویید محصول یا خدمات شما در رابطه با کالای دیگر به خوبی کار می کند. می توانید هر شرکت را برای تولید محتوای مرتبط با هر دو پیشنهاد دهید. اگر همین کار را برای آنها انجام دهید ، ممکن است موافقت کنند که محتوای شما را به مخاطبان خود تبلیغ کنند.

دکمه های اشتراک گذاری را فراموش نکنید

این ممکن است بسیار واضح به نظر برسد ، اما اگر افرادی که محتوای شما را هضم می کنند نمی توانند چگونگی اشتراک گذاری آن را دریابند ، نمی توانند پیوندی را برای پیروان خود فراهم کنند. اگر به اشتراک گذاشتن محتوای شما مناسب نیست یا دکمه ها پیدا کردن آن دشوار است ، به سادگی به اشتراک گذاشته نمی شود. به عنوان ارائه دهنده محتوا ، وظیفه شما این است که آن را تا حد امکان آسان کنید. اطمینان حاصل کنید که هر قطعه محتوا با دکمه اشتراک گذاری همراه است و دیدن آن به راحتی امکان پذیر است. حتی اگر این یک فرآیند با یک کلیک باشد بهتر است.

هرچه دکمه های رسانه های اجتماعی شما نمایان تر باشد ، به احتمال زیاد محتوای شما به اشتراک گذاشته می شود.

افکار نهایی

افکار نهایی

توصیه های فوق می تواند به شما در ایجاد محتوای معنی دار و قانع کننده برای استراتژی بازاریابی دیجیتال کمک کند . نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که در ایجاد محتوای ویروسی شانس زیادی وجود دارد. غالباً باید در زمان مناسب در زمان مناسب منتشر شود و پیش بینی کند که در کجا و کی می تواند چالش برانگیز باشد.

اگر احساس می کنید همه کارها را درست انجام می دهید اما محتوای شما ترافیک زیادی ایجاد نمی کند ، ناامید نشوید. برای به دست آوردن مطالب اشتراکی ، به حق و آزمایش نیاز دارید و باید خطایی زیادی کسب کنید و فقط باید یک بار شانس داشته باشید که تمام تلاش خود را برای ارزشمند بودن آن داشته باشید. در طول راه به دستاوردهای اندک افتخار کنید. در تلاش باشید تا تعداد سهم خود را از داستان به داستان دیگر ، ارسال به پست دیگر بهبود ببخشید و موفقیت پیدا خواهید کرد.

سوفیا مژگانی بازدید : 114 دوشنبه 10 شهريور 1399 زمان : 13:56
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 17
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9
 • بازدید ماه : 86
 • بازدید سال : 569
 • بازدید کلی : 2667
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی