loading...

سئو سایت به صورت حرفه ای

70٪ از بازاریابان قصد دارند در سال 2017 محتوای بیشتری نسبت به 2016 ایجاد کنند. جای تعجب نیست ، با توجه به اینکه بازاریابی محتوا خود را به عنوان یکی از مهمترین ویژگیهای دیجیتال معرفی کرده است. با این حال ، به همین دلیل ، بسیاری از بازاریابان محتوا با یک چالش مشخص روبرو هستند - برای همگام شدن با رقابت ، فشار برای ایجاد محتوای بسیار بیشتر در مدت زمان کمتر وجود دارد. هنگامی که این را با این واقعیت ترکیب کنید که ایجاد تنها یک جنبه کوچک از نقش شما به عنوان بازاریاب محتوا است ، علی رغم بهترین نیت ، احتمال این وجود دارد که کاملاً محکم علیه شما جمع شوند.

اما اگر برای رسیدن به اهداف بازاریابی محتوا مجبور نبودید چیزهای بیشتری خلق کنید ، چه می کنید؟

کیفیت محتوایی که ایجاد می کنید بسیار مهمتر از مقدار تولید آن است و به حداکثر رساندن تأثیر خروجی خود از آنچه فکر می کنید آسان تر است.

70٪ از بازاریابان قصد دارند در سال 2017 محتوای بیشتری نسبت به 2016 ایجاد کنند. جای تعجب نیست ، با توجه به اینکه بازاریابی محتوا خود را به عنوان یکی از مهمترین ویژگیهای دیجیتال معرفی کرده است. با این حال ، به همین دلیل ، بسیاری از بازاریابان محتوا با یک چالش مشخص روبرو هستند - برای همگام شدن با رقابت ، فشار برای ایجاد محتوای بسیار بیشتر در مدت زمان کمتر وجود دارد. هنگامی که این را با این واقعیت ترکیب کنید که ایجاد تنها یک جنبه کوچک از نقش شما به عنوان بازاریاب محتوا است ، علی رغم بهترین نیت ، احتمال این وجود دارد که کاملاً محکم علیه شما جمع شوند.

اما اگر برای رسیدن به اهداف بازاریابی محتوا مجبور نبودید چیزهای بیشتری خلق کنید ، چه می کنید؟

کیفیت محتوایی که ایجاد می کنید بسیار مهمتر از مقدار تولید آن است و به حداکثر رساندن تأثیر خروجی خود از آنچه فکر می کنید آسان تر است.

1. اهرمی همیشه سبز

به عنوان یک بازاریاب محتوا ، یکی از بهترین روشهایی که می توانید در استراتژی خود استفاده کنید ، محتوای "همیشه سبز" است - محتوایی که همچنان هفته ها ، ماه ها و حتی گاهی سال ها از تاریخ انتشار اصلی آن برای مخاطبان مرتبط و مفید است. محتوای همیشه سبز یک منبع بی انتها برای پیروان شما فراهم می کند ، می تواند شما را از رقبای خود متمایز کند (یک مزیت مهم وقتی که در نظر می گیرید حداقل 2 میلیون پست در وبلاگ هر روز نوشته می شود) و نتایج مثبت و طولانی مدت را به همراه دارد.

قالب هایی که به ویژه برای محتوای همیشه سبز مناسب هستند ، شامل کتاب های الکترونیکی ، روزنامه های سفید ، فیلم های آموزشی و مقالات طولانی در بلاگ هستند. محتوای همیشه سبز می تواند خلاصه تر نیز باشد ، اما به طور کلی ، هدف آن ارائه هرچه بیشتر اطلاعات عمیق است. این دو عنوان را در نظر بگیرید: "راهنمای نهایی معیارهای بازاریابی محتوا" و "Facebook Rolls Out Video Updates: This Week in Social Media". یک مقاله برای مدت کوتاهی مرتبط است و گرچه ممکن است در ابتدا ارتباط با محتوا افزایش یابد ، اما خیلی زود منسوخ می شود. مقاله دیگر این توانایی را دارد که خود را به عنوان یک مرجع مفید برای بازاریابان برای مدت زمان بسیار پایدارتری معرفی کند.

اگر زمان ایجاد محتوای در دسترس شما محدود باشد ، باید تلاش خود را بر روی کدام عنوان متمرکز کنید؟

محتوای همیشه سبز برای مدت طولانی در نتایج جستجو رتبه بهتری خواهد داشت ، این بدان معناست که شما می توانید در مدت زمان طولانی بدون فشار در زمینه ساخت و توزیع حجم بالایی از محتوای شایسته اخبار ، ترافیک و بک لینک با کیفیت بیشتری را جمع کنید.

2. محتوای تولید شده توسط کاربر

ما قبلاً از منظر ایجاد نام تجاری به مزایای محتوای تولید شده توسط کاربر پرداخته ایم - این یک تأیید معتبر و معتبر به طور مستقیم از مشتریان خود به شما ارائه می دهد که ابزاری بی نظیر برای فروش از هر نوع تبلیغ متنی خلاقانه یا متفکرانه ای است که به زیبایی طراحی شده است. به گفته Business Insider ، مشتریانی که با محتوای تولید شده توسط کاربر تعامل دارند 97٪ بیشتر از مشتریانی که این کار را انجام نمی دهند با خرده فروش تبدیل می شوند.

UGC این امکان را برای مشاغل فراهم می آورد که به مشتریان هدف خود نشان دهند که همتایان آنها از قبل به نام تجاری چقدر اهمیت می دهند و با دعوت از آنها در داستان برند خود ، نشان می دهد که آنها تا چه اندازه به مشتریان فعلی خود اهمیت می دهند.

اگر مشاغل شما کالاهای خانگی و مبلمان می فروخت ، می توانید مشتریان را ترغیب کنید تا تصاویری از نحوه استفاده از محصولات شما برای سبک دادن به خانه های خود و برچسب گذاری برند شما در آنها ارسال کنند. اگر زنجیره ای از فروشگاه های مواد غذایی را اداره می کنید ، می توانید یک مسابقه برگزار کنید و از کاربران بخواهید محتوای ویدئویی را به طور خلاصه با دستور العمل هایی که با استفاده از مواد غذایی شما ایجاد کرده اند ، به اشتراک بگذارند.

Chubbies شلوارک مردانه Retro در UGC برتری دارد و از آن به عنوان فرصتی برای خلق داستان های جذاب و واقعی با همکاری مشتریان خود استفاده می کند. ماهیت چربی ها در تمایل آنها به مردان است که آخر هفته های خود را دوباره انتخاب کنند و در نوعی لباس نوستالژیک دهه 90 که برای تعیین اوقات فراغت آنها استفاده می شود ، آرام بگیرند. اتفاقاً ، این مانیفست مرگ شلوارک بار را نیز در بر می گیرد. چوبی با شناسایی مخاطبان هدف خود ، سفیران پردیس دانشگاه را برای گسترش تبلیغات نام تجاری خود استخدام کرد ، مخاطبان خود را تشویق کرد که داستان مارک را به روشی بازگو کنند:

2. محتوای تولید شده توسط کاربر | 4 هک برای ایجاد محتوا برای بازاریاب های شلوغ

فایده این کار ساده است - مشتریان Chubbies در حال صحبت کردن با خودشان هستند و مدت زمان لازم برای ایجاد محتوا را برای ترغیب مخاطبان هدف خود برای خرید کاهش می دهند. این باعث می شود که بازاریاب های شلوغ در این شرکت تازه تأسیس فعالیت های بازاریابی اضافی و سوزاندن شلوارهای باری را آزاد کنند.

3. ارسال خلاصه

پست های خلاصه نوعی فرم خاص از محتوا است که جواهری گرانبها و با صرفه جویی در وقت برای بازاریاب محتوا با حجم کاری به ظاهر غیر قابل حل است. در ساده ترین حالت ، آنها می توانند به عنوان مجموعه پیوندهایی به مقالاتی باشند که در طول هفته در سایر نشریات صنعت خوانده اید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از برنامه RSS مانند Feedly برای جمع آوری و سازماندهی محتوای مربوط به علایق خود و علامت گذاری پست هایی است که شما بخصوص مجبور آنها هستید. سپس ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که پیوندها را با کمی تفسیر اصلی اضافه کنید - آنچه در مورد آنها دوست دارید و چرا.

3. ارسال های خلاصه | 4 هک برای ایجاد محتوا برای بازاریاب های شلوغ

گزینه های دیگر ساختن یک پست با استفاده از نظرات تأثیرگذارهای اجتماعی است. به عنوان مثال ، می توانید سوالی در مورد بهترین روش های توزیع محتوا ایجاد کنید و آن را در لیست چهره های معتبر صنعت خود قرار دهید. یک مقدمه سریع ایجاد کنید و سپس از بینش آنها استفاده کنید تا عمده محتوای مقاله شما را تشکیل دهد. البته ، موفقیت آنها به پاسخ متخصصان صنعت شما بستگی دارد یا خیر ، اما شما می توانید با دسترسی به حجم بیشتری از تأثیرگذاران این امکان را از بین ببرید. این نه تنها باعث می شود شما مجبور به نوشتن اکثر پست های وبلاگ شوید ، همکاران تأثیرگذار شما تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما با پیروان (بسیاری) خود دارند ، که می تواند دامنه آن را به میزان قابل توجهی گسترش دهد و بازدید بیشتری را به سایت شما بکشد.

4. قطعات با عملکرد برتر را بازیافت کنید

محتوای بازیافت ، دقیقاً مانند همیشه سبز ، با تمرکز بر رویکرد "کم مصرف بیشتر" است. اگر زمان و منابع محدودی دارید ، هدف شما تقویت محتوایی است که برای ایجاد وقت دارید! استفاده مجدد از مقالات وبلاگ شما می تواند مزایای اساسی را به همراه داشته باشد - شما چندین محتوای مرتبط در مورد همان موضوع ایجاد می کنید ، که می تواند SEO شما را افزایش دهد و مقالات شما را به مخاطبان بیشتری معرفی کند. این به شما کمک می کند تا به عنوان یک مرجع در مورد موضوع شناخته شوید و البته برای تولید به تلاش کمتری نیاز دارد.

از ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده کنید تا بفهمید کدام یک از پست های وبلاگ شما در طول یک سال بهترین عملکرد را داشته است. با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل وب ، بررسی کنید که کاربران سایت شما از کدام صفحات فرود (یعنی مقالات وبلاگ) بیشتر بازدید کرده اند و میانگین زمان صرف شده برای هر یک. این به شما اطلاعاتی در مورد محبوب ترین پست ها و همچنین پست هایی می دهد که مخاطبان شما را به بهترین وجه جذب می کند. تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی مانند Buzzsumo، یا سیستم عامل های بومی Facebook ، Twitter و LinkedIn به شما خواهند گفت که کدام پست ها بیشترین اشتراک را داشته اند. این داده ها به شما اطلاع می دهد که کدام پست ها را باید تازه و دوباره پست کنید. می توانید محتوا را در یک پست قدیمی به روز کنید ، URL موجودی آن را برای اهداف SEO نگه دارید. بسیاری از CMS ها به شما امکان می دهند تاریخ انتشار را تغییر دهید ، که اگر نگران باشید خوانندگان بخاطر اینکه مقاله شما سه سال پیش برای اولین بار منتشر شده است ، منصرف می شوند ، به شما کمک می کنند. متناوباً ، می توانید بازیافت محتوا را در قالب یک مقاله جدید انتخاب کنید. هر کدام را که انتخاب کنید ، اگر نکته ای را برای اشتراک مجدد منظم آن در شبکه های اجتماعی بیان کنید ، محتوای به روز شده شما بی نهایت جذابیت بیشتری پیدا می کند - این می تواند 75٪ از مشارکت اصلی را ایجاد کند.

برای مشاوره آسان تر در مورد عملکرد شما در مورد چگونگی پیشرفت در مقام بازاریاب محتوا ، صرف نظر از بودجه و منابع موجود ، کتاب الکترونیکی رایگان ما را از اینجا بارگیری کنید.

سوفیا مژگانی بازدید : 166 دوشنبه 17 شهريور 1399 زمان : 1:06
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 17
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 7
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 8
 • بازدید ماه : 85
 • بازدید سال : 568
 • بازدید کلی : 2666
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی