loading...

سئو سایت به صورت حرفه ای

بیت کوین یک موضوع قطبی است.

مشهورترین cryptocurrency در جهان طی یک سال گذشته در عناوین اصلی بوده است ، با نوسانات قیمت بی ثبات بسیاری را به سرمایه گذاری ترغیب می کند و دیگران را به سمت تپه ها می فرستد.

اگرچه قابل پیش بینی ماندگاری بیت کوین نیست ، اما در بنیاد ارز دیجیتال چیزی بسیار قطعی تر وجود دارد: blockchain.

بیت کوین و بلاکچین اغلب با همان نفس ذکر می شوند ، اما blockchain بسیار بیشتر از بیت کوین است ، و به طور ذاتی با دومی گره نمی خورد زیرا برخی از افراد نادرست از این تفسیر می کنند.

در حالیکه ممکن است بیت کوین به نبوت های روز رستاخیز که برخی از اقتصاددانان در حال طرح ریزی هستند تسلیم شوید ، این مجموعه برای آینده ای بسیار مرفه تر تنظیم شده است.

بیت کوین یک موضوع قطبی است.

مشهورترین cryptocurrency در جهان طی یک سال گذشته در عناوین اصلی بوده است ، با نوسانات قیمت بی ثبات بسیاری را به سرمایه گذاری ترغیب می کند و دیگران را به سمت تپه ها می فرستد.

اگرچه قابل پیش بینی ماندگاری بیت کوین نیست ، اما در بنیاد ارز دیجیتال چیزی بسیار قطعی تر وجود دارد: blockchain.

بیت کوین و بلاکچین اغلب با همان نفس ذکر می شوند ، اما blockchain بسیار بیشتر از بیت کوین است ، و به طور ذاتی با دومی گره نمی خورد زیرا برخی از افراد نادرست از این تفسیر می کنند.

در حالیکه ممکن است بیت کوین به نبوت های روز رستاخیز که برخی از اقتصاددانان در حال طرح ریزی هستند تسلیم شوید ، این مجموعه برای آینده ای بسیار مرفه تر تنظیم شده است.

Blockchain پتانسیل تغییر جهان را دارد

وی گفت: "من در این 35 سال هستم که در مورد عصر دیجیتال می نویسم. من هرگز فناوری ندیده ام که فکر می کنم پتانسیل بیشتری برای بشریت دارد. " - دون تاپسوت ، متفکر و تأثیرگذار

مطالعات نشانگر این احتمال هستند که فناوری نوآورانه در پشت پرده زنجیره ای انقلابی در مقیاس جهانی اثبات شود.

بررسی اخیر انجمن جهانی اقتصاد تخمین می زند که بخش مهمی از تولید ناخالص داخلی جهان سرانجام در زنجیره ذخیره خواهد شد. آنها تا سال 2027 10٪ پیش بینی می کنند .

در حقیقت ، با ادامه روند افزایشی blockchain ، انتظار می رود که تغییرات لرزه ای در اقتصاد تغییر کند.

سؤال بزرگ این است: چه اندازه blockchain اقتصاد جهانی را تغییر خواهد داد؟

Blockchain چیست؟

Blockchain چیست؟

برای درک اینکه چرا blockchain می تواند برای اقتصاد بسیار با ارزش باشد ، سازمان ها باید درک کنند که چگونه کار می کند.

یک پایگاه داده توزیع شده ، همچنین به عنوان یک دفترچه شناخته می شود ، آن را در یک شبکه محاسباتی بزرگتر به اشتراک می گذارند. یک نسخه از دفترچه مشترک در هر یک از رایانه های موجود در شبکه وجود دارد.

هر بلوک در زنجیره قطعه ای از داده ها است که به صورت ریاضی رمزگذاری شده است. نه تنها این ، بلکه تعداد زیادی پروتکل لازم است قبل از تأیید اعتبار هر بلوک. این امر قبل از افزودن به زنجیره موجود ، نیاز به اجماع چند نفر دیگر دارد.

به دلیل طراحی پیچیده و بسیار رمزگذاری شده ، blockchain هیچ نقطه شکست را ندارد. هکرها به راحتی نمی توانند یک گره رایانه را برای سرقت داده ها ترک کنند. آنها باید به هر گره زنجیر ، همزمان حمله کنند.

این بدان معنی است که blockchain به طور موثر غیرقابل حل است.

بنابراین ، این فناوری راه را برای "اینترنت با ارزش" هموار می کند ، که خریداران و فروشندگان می توانند دارایی های با ارزش را بطور مستقیم و بدون نیاز به واسطه ذخیره و تبادل کنند.

ارزش بالقوه Blockchain

ارزش بالقوه Blockchain

مطالعات انجام شده توسط مدیریت MIT Sloan ادعا كرد كه فناوری blockchain به منظور مختل كردن ماهیت اساسی اقتصاد جهانی از جمله تغییرات اساسی مانند:

 • نحوه تأمین اعتبار و مدیریت سازمانها
 • چگونه شرکت ها ارزش ایجاد می کنند
 • نحوه انجام مشاغل وظایف اساسی مانند بازاریابی ، حسابداری و ایجاد انگیزه در افراد
 • در برخی موارد ، نرم افزار پیشرفته نیاز بسیاری از توابع مدیریت را برطرف می کند

در حالی که اعتیاد به مواد مخدره به سرعت در حال افزایش است ، blockchain هنوز در مراحل ابتدایی خود است. برای سرمایه گذاران آینده نگر ، این می تواند نگرانی ایجاد کند.

فقط نگاه کردن به ماهیت ناپایدار بیت کوین کافی است تا هر کسی دو بار فکر کند که درگیر چنین بازار تازه ای و به ظاهر ناپایدار شود.

در دسامبر سال 2017 ، ارزش بیت کوین پیش از سقوط به کمتر از 6،000 دلار فقط یک ماه بعد ، تقریباً به 20،000 دلار افزایش یافت.

با این حال ، به یاد داشته باشید که blockchain و Bitcoin یک چیز یکسان نیستند. Blockchain بسیار بیشتر از رمزنگاری پیشرو است.

سرمایه گذاری های بزرگی در این فناوری انجام شده است که بودجه سرمایه گذاری در استارت آپ های blockchain سال گذشته 1 میلیارد دلار افزایش یافته است. این علاوه بر این است که هر بانکی در حال جستجو برای blockchain است. تغییر از دور است.

چگونه Blockchain بر بازار جهانی تأثیر می گذارد

چگونه Blockchain بر بازار جهانی تأثیر می گذارد

فناوری Blockchain قرار است در سالهای آینده بر تمامی مناطق اصلی تجارت تأثیر بگذارد و درنهایت باعث اختلال در مقیاس بزرگ برای اقتصاد جهانی شود. در حقیقت ، از قبل آغاز شده است.

در اینجا پنج روش مختلف وجود دارد که blockchain در حال تغییر تجارت است:

1) تبلیغات و بازاریابی

مطالعات انجام شده توسط Juniper Research تخمین می زند که تبلیغ کنندگان روزانه بالغ بر 50 میلیون دلار به دلیل فعالیت های کلاهبرداری از دست می دهند.

"کلاهبرداری با کلیک" در قلب این مسئله قرار دارد و هزینه بسیاری از شرکت ها را برای تلاش برای گسترش بازارهای خود در عصر دیجیتال هزینه می کند.

با اتخاذ فناوری blockchain ، مدیران تبلیغات می توانند از حفاظت بهتر استفاده کنند و اطمینان حاصل کنند که بازاریابی تجاری آنها رنج نمی برد.

به گفته کارشناسان Accenture Interactive ، اصول فناوری blockchain که برای جلوگیری از کلاهبرداری بانکی ایجاد شده است ، می تواند در خرید رسانه نیز اعمال شود.

شرکت ها می توانند از طریق سیستم برای ردیابی و مدیریت هزینه های بودجه خود ، از همه طریق تا انتشار نهایی استفاده کنند. این باعث می شود تا خطر اضافه بار شما کاهش یابد و همچنین عملکرد طولانی مدت را در طولانی مدت تضمین می کند.

2) منابع انسانی

فرض بر این است که فنآوری یادگیری ماشینی ضد انضمام بخش منابع انسانی است. با این حال ، بسیاری از فناوری های مورد نیاز برای ارزیابی مؤثر ، استخدام ، جبران و حتی خاتمه کارمندان وجود دارد.

انجمن مدیریت منابع انسانی معتقد است كه فناوری بلاكچین به زودی روند استخدام را مدرنیزه می كند ، و این باعث می شود كه كارمندان منابع انسانی بتوانند نامزدها و كاركنان فعلی را خیلی سریعتر تأیید كنند.

هرگونه نگرانی در مورد مداخله اشخاص ثالث در مورد داده های نادرست در مورد متقاضیان شغل چیزی از گذشته خواهد بود. علاوه بر این ، حقوق و دستمزد حتی برای شرکت های چند ملیتی و شرکت هایی که دارای کارمندان خارجی هستند ، ساده تر خواهد شد.

تأثیرات طولانی مدت این امر موجب می شود تا مردم پس انداز خود را برای بازنشستگی صرفه جویی کنند ، زیرا تعداد بیشتری از کارمندان به جای پیوند دادن همه چیز به ارز و بانک های کشور خود ، به دنبال سرمایه گذاری های ارزنده در cryptocurrency مبتنی بر blockchain هستند.

3) حسابداری

قرعه کشی Prime Ball

از همه زمینه های تجاری ، احتمالاً بزرگترین ذینفع از فناوری blockchain حسابداری خواهد بود. ادارات حسابداری باید با مقابله با ارزهای متعدد و کدهای مالیاتی پیچیده ، عملیات گسترده در سراسر جهان را مدیریت کنند.

برای هر اقتصادی ، این منطقه دقت بیشتری را طلب می کند. با استفاده از blockchain ، دستیابی به آن بسیار ساده تر می شود.

برای در نظر گرفتن این تصویر بزرگ ، اتخاذ این فناوری انقلابی تغییر ناپذیر به معنای کاهش کلاهبرداری در صورت ریشه کن کردن نیست. همچنین محرمانه بودن و ناشناسی بودن کامل را ارائه می دهد.

یک نمونه که در حال رونمایی است سیستم قرعه کشی Prime Ball است که اولین کسی خواهد بود که از blockchain استفاده می کند. این امر بازار قرعه کشی را تغییر می دهد و اشخاص ثالث را حذف می کند زیرا نتایج و برندگان می توانند از طریق blockchain Ethereum توزیع شوند.

4) فناوری اطلاعات و امنیت سایبری

امنیت جهانی سایبر امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازاری بیش از 120 میلیارد دلار ارزش دارد .

به دلیل نقض داده ها در Equifax ، Yahoo و Target ، SMB ها و شرکت های بزرگ به طور مشابه اقدامات احتیاطی را علیه حملات انجام می دهند .

اطلاعات شخصی صدها میلیون آمریکایی به خطر افتاد ، از جمله اطلاعات حساس مانند آدرس های مسکونی و شماره های تأمین اجتماعی.

بلاکچین می تواند این بخش ارزشمند اقتصاد را تقویت کند. این می تواند معاملات و تعامل های دیجیتالی را به روشی مطمئن و کارآمد ثبت کند و شفافیت و محافظت را برای ایجاد یک پایه محکم که شرکت ها می توانند به آن اعتماد کنند ، ارائه می دهد.

جای تعجب نیست که حتی سطوح بالاتر دولت به این توانایی ها علاقه مند است ، به طوری که وزارت دفاع آمریکا شایستگی های خود را در زمینه امنیت ملی در نظر گرفته است.

5) مدیریت

تقریباً بیش از یک دهه پیش ، دی وی دی و دوربین های دیجیتالی اجناس ضروری بودند. در حالی که سرعت سریع تغییر برای بلوک بوستر پایان یافته بود ، یک شرکت میراث دیگر حاضر به محو شدن در کتب تاریخ نیست.

احتمالاً میزان فروش Kodak با گذشت زمان تلفن های هوشمند رنج می برد ، اما این شرکت هنوز تمام نشده است. در عوض ، آن را با سرمایه گذاری blockchain ، KODAK One ، دوباره اختراع می کند .

کد یکی

این امر به عکاسان اجازه می دهد مجوزهای مربوط به کار خود را ثبت کنند و در مقابل سرقت تصویر محافظت کنند.

نمونه دیگر در مورد چگونگی بالا بردن کارآیی blockchain ، شرکت کشاورزی ارگانیک NagriTech است .

با تمرکز بر بازارهای در حال توسعه در هند ، پرو و مکزیک ، NagriTech قصد دارد بازده نسخه را بهبود بخشد. این کار با کمک به کشاورزانی که به دلیل اقتصاد ناپایدار در کشورشان ، در دریافت اعتبار مشکل دارند ، انجام می شود.

Blockchain با استفاده از رمزپرداخت ارز که باعث تسهیل معاملات بهتر تنظیم شده در این کشورها می شود ، مشکلات نرخ تورم بالا و کاهش ارزش منظم ارز را برطرف می کند.

بلاکچین بعدی چیست؟

دقیقاً همانگونه که در دهه 1990 سیلیکون ولی یک کانون ایده های روشن ، پول دیوانه و شخصیت های بزرگ بود ، اکنون فناوری blockchain توجه جهانی زیادی را به خود جلب کرده و امیدهای زیادی برای انقلاب بزرگ دارد.

کارآفرینان و رهبران کسب و کار در سرتاسر جهان می خواهند در طی دهه یا بیشتر آینده سودهای زیادی کسب کنند ، به ویژه اگر نمایشنامه های استراتژیک مناسبی را انجام دهند به عنوان مجموعه های بزرگ در مورد ایجاد اختلال در مدل های تجارت جهانی.

این فن آوری ضد هکر کمی بیشتر از کلمه کلیدی پشت بیت کوین نه چندی پیش بود. اکنون این پایه به عنوان پایه ای که اقتصاد جهان می تواند مبنای تحول دیجیتالی خود باشد ، پیش بینی می شود.

در هسته اصلی آن ، Blockchain ممکن است ابزاری باشد که از حقوق افراد برای حفظ حریم خصوصی محافظت می کند. امکاناتی که برای آن وجود دارد بی حد و حصر به آینده دیجیتال می رود.

سوفیا مژگانی بازدید : 115 دوشنبه 10 شهريور 1399 زمان : 13:59
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 17
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 3
 • بازدید ماه : 80
 • بازدید سال : 563
 • بازدید کلی : 2661
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی