loading...

سئو سایت به صورت حرفه ای

رقابت آنلاین برای به دست آوردن مشتریان جدید یک چشم انداز دشوار است. بسیاری از بازاریابان زرنگ و دانا در خارج وجود دارند که همه مزایا و مزایای بازاریابی آنلاین را می شناسند ، و به دست آوردن آن سهم بازار را که در تلاش برای تصرف خود داشته اید ، برای آنها بسیار آسان تر می کند.

اگر می توانید یاد بگیرید که از همان ترفندهایی که انجام می دهید استفاده کنید ، وارد عمل شوید. یکی از این ترفندها ، یادگیری چگونگی استفاده از Google Ads برای درگیر کردن مشتریان و ایجاد فکر در مورد شرکت شما است.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی استفاده از Google AdWords و به کار بردن آن به نفع شما آورده شده است.

رقابت آنلاین برای به دست آوردن مشتریان جدید یک چشم انداز دشوار است. بسیاری از بازاریابان زرنگ و دانا در خارج وجود دارند که همه مزایا و مزایای بازاریابی آنلاین را می شناسند ، و به دست آوردن آن سهم بازار را که در تلاش برای تصرف خود داشته اید ، برای آنها بسیار آسان تر می کند.

اگر می توانید یاد بگیرید که از همان ترفندهایی که انجام می دهید استفاده کنید ، وارد عمل شوید. یکی از این ترفندها ، یادگیری چگونگی استفاده از Google Ads برای درگیر کردن مشتریان و ایجاد فکر در مورد شرکت شما است.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی استفاده از Google AdWords و به کار بردن آن به نفع شما آورده شده است.

تبلیغات کمپین تبلیغاتی Google

جهان PPC بسیار گیج کننده و بسیار رقابتی است. این مانند eBay در مورد استروئیدهاست و هرکسی در مورد همان چیز دلسرد است: سهم بازار. کمپین های تبلیغاتی Google شما به شما امکان می دهد با ترکیبی از هدفگذاری جغرافیایی ، کلمات کلیدی ، جمعیتی اساسی و رفتار مخاطبان برای فروش نام تجاری ، خدمات و محصولات خود ، مشتریان ایده آل خود را به صفر برسانید.

زیبایی این ایده این است که با مدل PPC فقط وقتی می توانید نتیجه مورد نظر خود را بدست آورید ، هزینه ای را پرداخت می کنید که یک کلیک بر روی تبلیغ شما است. Google Ads به شما امکان می دهد راه خود را به رتبه های جستجو "تقلب کنید" اما بدون اینکه غیر اخلاقی باشید.

تنها تفاوت بین رتبه بندی شما و مواردی که در زیر شما قرار دارد این است که وضعیت شما "ارگانیک" نیست.

ارگانیک در مقابل پرداخت شده

ارگانیک در مقابل پرداخت شده

این ما را به یک رتبه بندی بحرانی 101 می رساند ، این تفاوت بین یک رتبه بندی ارگانیک و یک رتبه پولی است. برای رسیدن به صدر یک رتبه بندی ارگانیک ، باید در ساخت مطالب خود کوشا باشید.

این کار بسیار زیادی است و نیاز به مقدار کمی از وقت برای ایجاد ایده هایی برای وبلاگ ها و مطالب تازه دارد.

رشد ارگانیک بسیار رقابتی است و دانش زیادی در مورد نحوه کار موتورهای جستجوگر گوگل با چالش های ترسناک سئو (بهینه سازی موتور جستجو) کسب می کند. از طرف تلنگر رویکرد بسیار ساده تر است که هزینه تبلیغات گوگل را پرداخت می کند.

این امر به شما امکان می دهد درست بالاتر از بالاترین رتبه بندی ارگانیک ظاهر شوید. با این وجود ، شما هنوز هم باید در مورد بهترین استراتژی برای تبدیل شدن به یک پیشنهاد دهنده موثر ، دانش خاصی بدست آورید ، بنابراین می توانید از دلارهای بازاریابی خود نهایت استفاده را ببرید و به بیشترین افراد برسید.

حراج AdWords

درست همانطور که از نام آن مشخص است ، Google AdWords درست مانند یک سایت مناقصه برپا شده است که تبلیغ کنندگان را مجبور می کند برای موقعیت و مخاطبی که می خواهند برای رسیدن به آنها پیشنهاد دهند ، پیشنهاد دهند. می توانید تعداد دلارهایی را که مایلید برای پیشنهادهای خود بپردازید و قیمت هر کلیک را دریافت کنید تعیین کنید.

اگر به نظر می رسد بالاترین پیشنهاد دهنده برای آن هدف و موقعیت هستید ، وقتی شخصی با استفاده از کلمات کلیدی شما جستجو انجام می دهد ، تبلیغ شما نشان داده می شود. Google همیشه به بالاترین پیشنهاد دهنده مراجعه می کند ، و اگر بودجه شما چندان داغ نیست ، می تواند برای رتبه بندی چالش برانگیز باشد.

با این حال ، یک عامل اضافی وجود دارد که به شما یک عامل دیگر می دهد: Google حتی در هنگام پرداخت هزینه برای رتبه بندی ، از نظر کیفیت کاملاً متفاوت است. همچنین ، اگر بالاترین پیشنهاد دهنده هستید ، اما بالاترین پیشنهاد دهنده پایین تر از حداکثر PPC شما است ، فقط هزینه ای که دومین پیشنهاد دهنده مایل به پرداخت آن به شما تعلق می گیرد.

به نظر می رسد گیج کننده و صریح و آشکار ، ممکن است باشد ، اما وقتی این اتفاق بیفتد به نفع شما کار می کند. در روند مناقصه ها می تواند خیلی اتفاق بیفتد اما ، به بیان ساده ، برای رسیدن به موقعیت مورد نظر خود باید بالاترین پیشنهاد و بهترین کیفیت را داشته باشید.

معیارهای کیفیت

معیارهای کیفیت

از آنجایی که Google فقط به پیدا کردن بالاترین پیشنهاد دهنده علاقه ای ندارد ، شما همچنین باید هنگامی که تصمیم به کلیک بر روی آگهی / پیوند خود گرفتید ، کیفیت اطلاعاتی را که می خواهید به مصرف کننده ارائه دهید در نظر بگیرید. یعنی فکر باید در صفحه فرود شما قرار بگیرد.

Google می خواهد اطلاعات مربوط به کلمات کلیدی شما را ببیند زیرا این باعث رضایت مشتریان آنها می شود. همچنین اگر کلیک های خود را به صفحه ای ارسال می کنید که باعث می شود بازدید شما در حین انجام آنها ارزش داشته باشد ، تبدیل های بیشتری را نیز مشاهده خواهید کرد.

شما می توانید با ارائه یک پیشنهاد ویژه ، ثبت نام رایگان برای خبرنامه یا پیشنهاد ویژه کدگذاری شده از آنها ، از هر کلیک استفاده کنید. تبدیل لازم نیست فروش باشد. فقط باید آنها را مجبور کند که خواستار عمل خود شوند و آنچه را که می خواهید انجام دهند ، انجام می دهند.

بهترین ROI

استراتژی تبلیغات Google شما باید به نوعی بازپرداخت باشد یا در غیر این صورت ممکن است ارزش سرمایه گذاری شما را نداشته باشد. در نظر داشته باشید که تبلیغات شروع به هزینه بیشتری می کنند و هرچه تبلیغات شما موفق تر باشد ، هزینه آن نیز بیشتر می شود.

بنابراین ، منطقی است که به نوعی پیشنهاد ارائه دهید که انگیزه ای برای خرید مردم باشد. به این ترتیب ، شما می توانید بهترین بازده ممکن برای سرمایه گذاری (ROI) را برای دلارهای تبلیغاتی خود ببینید.

خبر خوب این است که شما می توانید بودجه روزانه نیز تنظیم کنید که به شما امکان می دهد هزینه های خود را کنترل کنید.

برای ایجاد Google Ads که بهترین ROI را کسب می کند ، باید موارد زیر را برنامه ریزی کنید:

 • بودجه
 • کلید واژه ها
 • تحقیق در مورد رقبا
 • صفحه فرود مؤثر
 • مبارزات انتخاباتی شما
 • تبلیغ شما

برنامه ریزی بودجه خود را

برنامه ریزی بودجه خود را

این کمک هزینه تفاوت چندانی با تعیین بودجه دیگر ندارد. شما می توانید تعیین کنید که چقدر حاضر هستید برای هر کلیک و همچنین چقدر مایل هستید که هر روز هزینه کنید. این به شما کمک می کند تا بودجه خود را کنترل کرده و از مبالغ اضافی خودداری کنید.

اگر فهمیدید نتایج مورد نظر خود را نگرفته اید ، می توانید پیشنهاد برتر خود را دوباره بررسی کنید ، یا می توانید کلمات کلیدی خود را دوباره مرور کنید و به دنبال گزینه هایی باشید که از رقابتی کمتری برخوردار باشند.

کلید واژه ها

یکی از بهترین ویژگی های Google Adwords برنامه ریز کلمات کلیدی رایگان آنها است. این یک ابزار آسان برای استفاده است ، به خصوص اگر مشتریان خود را به خوبی می شناسید. اگر این کار را برای تجارت شما انجام داد ، با استفاده از محصولات و خدماتی که ارائه می دهید و با استفاده از دسته بندی محصولات ، مرتب سازی کنید.

با رسیدن نتایج به دست آمده ، می توانید در حالی که به بررسی تعداد دفعات جستجو در این کلمات کلیدی ماهانه می پردازید ، به دنبال راه هایی برای کاهش رقابت باشید. این ترفند برای پیدا کردن کمترین پیشنهاد متوسط با بالاترین جستجو ماهانه است.

رقابت

رقابت

فقط منطقی است که در مورد اینکه چه کلمات کلیدی در رقابت استفاده می کند کنجکاوی باشد تا آنها را در صدر رتبه ها قرار دهند. می توانید از وب سایت هایی مانند SEMrush و همچنین Spyfu.com استفاده کنید . آنها اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی شما می خواهید استفاده کنید و چند شرکت دیگر از آنها استفاده می کنند. در Spyfu می توانید موارد زیر را پیدا کنید:

 • چند مشتری دیگر Adwords از این کلمات کلیدی استفاده می کنند
 • ایده های دیگر برای کلمات کلیدی که عملکرد خوبی در طاقچه شما دارند
 • سابقه تبلیغ کنندگان و نمونه تبلیغات آنها
 • می توانید در SERPS افرادی که از SEMrush استفاده می کنند ، کاوش کنید

صفحه فرود

وقتی مردم را کلیک کنید ، نمی خواهید ناامید شوید. به همین دلیل است که صفحه فرود شما ارزش آن را دارد. دو دلیل وجود دارد که می خواهید افرادی را که به صفحه فرود شما می آیند تبدیل کنید. اولین مورد بدیهی است ، زیرا به افزایش فروش کمک می کند.

مورد دوم به وضوح آشکار نیست و آن این است که گوگل تبدیل ها را نیز دوست دارد. بنابراین ، اگر افراد زیادی را کلیک می کنید که روی تبلیغات شما کلیک می کنند ، Google این موضوع را به خاطر می آورد. به نوبه خود ، می تواند به افزایش موقعیت رتبه شما کمک کند.

می توانید از این نکات برای بهبود صفحات فرود خود استفاده کنید:

 • طرح های ساده به بهترین وجه کار می کنند. آنها راحت تر خوانده می شوند و سریعتر بارگیری می شوند.
 • عنوانی قانع کننده ایجاد کنید که واکنش نشان دهد.
 • واقعیت ها را تا حد ممکن شفاف بیان کنید.
 • برای خواندن راحت تر از نقاط گلوله استفاده کنید.
 • تصویری را انتخاب کنید که چشم نواز باشد و به پیام شما بیفزاید.

در اینجا دو نمونه پیوند از تبلیغات درست انجام شده است:

 1. بلند کردن
 2. کدکدایی

شما همچنین می توانید برخی از توصیه های عمیق را در اینجا دریافت کنید .

کمپین AdWords شما

کمپین AdWords شما

AdWords با تنظیم کمپین ها کار می کند. هر کمپین به شما امکان می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی ، کلمات کلیدی انتخاب شده ، محصولات و اهداف خود را هدف بگیرید. برای تقویت تبلیغات PPC باید از ویژگی های زیر استفاده کنید:

 • هدفگذاری جمعیتی: هرچه هدف شما متناسب تر باشد ، احتمال تبدیل شما نیز بهتر خواهد بود. Adwords به شما امکان می دهد تا درآمد ، وضعیت والدین ، جنسیت و سن را هدف گیری کنید.
 • کلیک به تماس: کلیک برای تماس با شما مدتی طول می کشد ، اما به شما امکان می دهد برنامه افزودنی مکالمه را اضافه کنید تا افراد بتوانند فوراً با کسی در شرکت شما درگیر شوند.


چرخش آگهی بهینه شده: چرخش آگهی به شما امکان می دهد تبلیغات مختلفی را آزمایش کنید تا بهترین مورد برای مخاطبان و KPI های شما پیدا شود. Google این کار را برای شما به صورت خودکار انجام می دهد ، این به شما کمک می کند طیف وسیعی از تبلیغات را ایجاد کنید. می توانید به عقب نگاه کنید و تعیین کنید که کدام یک بهتر کار می کنند و عملکرد آینده شما را بهبود می بخشند

تبلیغ شما

با ایجاد آگهی خود از همان فرضیه صفحات فرود استفاده می کنید. ساده بهترین است اینها حتی کوتاهتر و شیرین تر هستند زیرا فضای کمتری برای ارتباط پیام شما وجود دارد.

چیزهایی که باید روی آن تمرکز کنید شامل گزاره ارزش منحصر به فرد شما (UVP) است ، بنابراین مشتریان مزایای شما را با دوز سریع دریافت می کنند. به عبارت دیگر ، شما چه کاری بهتر از رقابت خود انجام می دهید؟ با استفاده از کلمات کلیدی خود در تبلیغات شما نیز کار می کند.

از همه اینها ، این همان چیزی است که مردم در وهله اول به اینجا رسیده است. شما در حال تلاش برای کسب جوایز برای خلاقیت نیستید. شما فقط می خواهید تبدیل کنید. یک تماس ساده برای اقدام "اینجا را کلیک کنید" مرحله آخر رسیدن آنها به صفحه فرود شما است.

با استفاده از مدلهای PPC که بازاریابی آنلاین را به عهده می گیرند ، این راهنما به شما کمک می کند تا سریع تر فن آوری شوید.

سوفیا مژگانی بازدید : 116 دوشنبه 10 شهريور 1399 زمان : 13:54
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 17
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 16
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 17
 • بازدید ماه : 94
 • بازدید سال : 577
 • بازدید کلی : 2675
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی